خرید بیت کوین در ایران

۱۴۰۰/۰۵/۰۷

نحوه خرید بیت کوین در ایران – چگونه بیت کوین بخریم؟

نحوه خرید بیت کوین در ایران

خرید بیت کوین در ایران و ارزهای دیجیتال دیگر، به شیوه های مختلف از طریق سایت‌های معتبر در دنیا انجام می‌شود. اما نحوه خرید بیت کوین در ایران چگونه است؟ چطور بیت کوین بخریم؟ نحوه فروش بیت کوین چگونه است؟

همواره تبدیل هر کدام از ارزهای دیجیتال به ریال و خرید ارزهای دیجیتال توسط ریال (خرید و فروش ارزهای دیجیتال با واحد پول ایران) از دغدغه‌های اصلی ما ایرانیان بوده است. و بسیاری از دوستان که مرا می‌بینند، از من سوال می‌پرسند: نحوه خرید و فروش بیت کوین  چگونه است؟

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال بیت‌کوین

bitcoin
bitcoin

Bitcoin (BTC)

Price
$ ۴۰,۹۵۲.۰۰

آشنایی با محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال

از مهمترین ارزهای دیجیتال می‌توان به بیت‌کوین و تتر (Tether) اشاره کرد. اما خرید و فروش بیت کوین معمولاً بیشتر به گوش شما آشنا است.

 • بیت‌کوین: اولین و محبوب‌ترین ارز دیجیتال است، که قیمت آن نسبت به دلار همواره در حال نوسان بوده و موجب ریسک بالای آن می‌شود. (ممکن است سود دلاری زیاد یا زیان دلاری زیادی را شامل شود.)
 • تِتِر: تتر محبوب‌ترین ارز دیجیتال پایدار است (Stable Coin). یعنی ۱ تتر همواره معادل ۱ دلار است. (البته ممکن است نوسانات بسیار بسیار کمی داشته باشد.)

نحوه خرید بیت کوین در ایران، فروش بیت کوین و ارزهای دیجیتال

چگونه خرید و فروش بیت کوین را انجام بدهیم؟ یا چگونه ارزهای دیجیتال دیگر را خرید و فروش کنیم؟

برای خرید و فروش بیت کوین و همچنین دیگر ارزهای دیجیتال و تبدیل آن به ریال و یا یکی از ارزهای دیجیتال، به چند روش می‌توان عمل کرد، که در اینجا به ۲ روش متداول آن اشاره می‌کنیم.

صرافی‌های آنلاین

نحوه خرید بیت کوین در ایران: استفاده از صرافی‌های آنلاین یکی از روش‌های متداول است. (دقیقا مانند دفاتر صرافی، مثلا به آنها ریال می‌دهید و دلار تحویل می‌گیرید یا بالعکس) در این صرافی‌ها، طرفِ حسابِ ما، صرافی است و او از اختلاف قیمت خرید و فروش، مقداری سود کسب می‌کند که اگر صرافی خوبی نباشد، معمولا این اختلاف (کارمزد) زیاد است.

بازارهای معاملات

بازارهای معاملات، دقیقا مانند بازار معاملات بورس یا بازار فارکس است. در این بازارها طرفین معامله، به صورت مستقیم از طریق یک سیستم معاملاتی (که مشابه آن در بورس به کارگزاری نام دارد) با یکدیگر در ارتباط هستند و می‌توان سفارش کلیه‌ معامله‌گران بازار را در یک صفحه به صورت لحظه‌ای دید.

اختلاف قیمت بین خریدار و فروشنده در این بازارها، بسیار کم است و این به نفع طرفین معامله است. شرکت‌های این سیستم‌های معاملاتی، معمولا کارمزد بسیار کمی از این معاملات دریافت می‌کنند. معمولا حجم معاملات در این بازارها، بسیار بیشتر از صرافی‌ها است، بنابراین قیمت‌های بسیار بهتری در این سیستم‌ها می‌توان یافت که به نفع طرفین معامله است. این هم یک روش از نحوه خرید بیت کوین در ایران و ارزهای دیجیتال دیگر است.

دقیقا چه چیزهایی معامله می‌شوند؟

در هر بازاری همیشه، همواره حداقل ۲ واحد ارزش متفاوت وجود دارد، که این‌ها با یکدیگر مبادله می‌شوند.

 • مثلا در بازار میوه و تره‌بار: میوه/ریال؛
 • در صرافی‌ها: دلار/ریال؛
 • در بازار بورس: سهم/ریال؛
 • در بازار فاراکس: یورو/دلار، یورو/ین‌ژاپن و...(اصلاحا به این‌ها «جفت‌ارز» می‌گوییم)؛
 • در صرافی‌های آنلاین ارزهای دیجیتال: بیت‌کوین/ریال، اتریوم/ریال، تتر/ریال و...؛
 • در بازار ارزهای دیجیتال: بیت‌کوین/اتریوم، بیت‌کوین/تتر، بیت‌کوین/ریال، تتر/ریال و....

معمولا بازارهای معاملاتی، نسبت به صرافی‌ها، قیمت‌های بهتری را به طرفین معامله ارائه می‌کنند. و ما ترجیح می‌دهیم در ادامه این مقاله، به آموزش معامله در بازارهای معاملاتی ارزهای دیجیتال بپردازیم.


دقیقا می‌توان نرخ بازار تره‌بار را (که حتی می‌توان در آن چانه‌زنی کرد) مثال زد، در مقابلِ یک مغازه میوه‌فروشی با قیمت‌های گرانتر و ثابت.

بازار معاملات ارزهای دیجیتال (خرید و فروش بیت‌کوین)

مدتی قبل، در سایت بین‌المللی لوکال بیت‌کوینز، ایرانی‌ها می‌توانستند به راحتی با خریداران و فروشندگان بیت‌کوین، ارتباط برقرار کنند و در مقابلِ دریافت یا پرداخت ریالی، با امنیت کامل بیت‌کوین را بخرند یا بفروشند. اما به دلیل تحریم‌های آمریکا، این سایت خدمات خود را برای کاربران ایرانی قطع کرد و اعلام کرد که طی مدت زمان معینی، معامله‌گران حساب‌های خود را به محلی دیگر منتقل کنند.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین بجای بخت و اقبال، از روش‌های تحلیلی معتبر استفاده کنید.

جایگزین لوکال بیت‌کوینز

اما معامله‌گران ایرانی جایگزین لوکال بیت‌کوینز را پیدا کردند. ۳ سایت زیر به ترتیب، پرطرفدارترین راه‌کارهای خرید و فروش بیت‌کوین و معامله ارزهای دیجیتال را ارائه می‌کنند:

 1. نوبیتکس(ایرانی، آنلاین، مستقیم، تبادل امن مالی با وب‌سایت)
 2. اکسیر (ایرانی، آفلاین، مستقیم، تبادل امن مالی با معامله‌گر مقابل)
 3. کیپ‌چنج (خارجی، آفلاین، مستقیم، تبادل امن مالی با معاله‌گر مقابل)
در میان گزینه‌های بالا، پیشنهاد ما استفاده از پلت‌فرم معاملاتی نوبیتکس است. زیرا ۲ تفاوت مهم با گزینه‌های دیگر دارد:
 1. برای دریافت و پرداخت پول، فقط یک‌بار احراز هویت کافی است. (در گزینه‌های دیگر باید در هر معامله  با فرد جدید (هنگام دریافت ریال)، احراز هویت را بررسی کرد).
 2. معاملات آنلاین است. در معاملات آنلاین بیت‌کوین یا ریال شما نزد کارگزار معاملاتی محفوظ است و مانند معاملات بورس، معامله شما در لحظه درخواست، نهایی و اجرا می‌شود. ولی در معاملات آفلاین، شما پس از پیدا کردن طرف مقابل، باید وارد عملیات تسویه حساب مستقیم با شخص مقابل شوید؛ البته با راهکارهای سایت، با رعایت موارد اصولی، این روش هم امن محسوب می‌شود، ولی وقت بیشتری را از شما می‌گیرد.

ثبت نام در صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال (خرید و فروش بیت کوین)


گام اول) عضویت و احراز هویت در پلت‌فرم نوبیتکس

برای خرید و فروش بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال ابتدا مراحل زیر را طی کنید:

 1. با مشخصات شناسنامه‌ای خودتان، عضو سایت نوبیتکس شوید.
 2. بعد از عضویت، ایمیل و سپس موبایل خود را تایید کنید.
 3. تصویر کارت ملی خود را در سیستم بارگذاری کنید.
 4. شماره حساب بانکی، شماره کارت و شماره شبای بانکی خود را در سیستم ثبت کنید.
 5. صبر کنید. پس از چند ساعت، مشخصات شما تایید خواهد شد.
 6. در نهایت باید جمله "تایید شده سطح یک" را در بالای سمت چپ سایت ببینید.
 7.  اکنون امکانات سایت برای شما فعال است.

گام دوم) ساخت کیف پول

 • در منوی سمت راست، گزینه "کیف‌های من" را انتخاب کنید.
 • روبروی بیت‌کوین، دکمه‌ی سبز رنگ واریز را بزنید. در وسط صفحه می‌توانید دکمه ایجاد آدرس والت را بزنید و یک آدرس بیت‌کوین برای خود بسازید. (این آدرس مانند شماره کارت بانکی است و می‌توانید آن را به دیگران بدهید تا بیت‌کوین به حساب شما واریز کنند.)
 • مجدد به منوی "کیف‌های من" بروید.
 • این‌بار روبروی گزینه‌ی تتر، دکمه واریز را بزنید.
 • دکمه ایجاد آدرس والت را بزنید.
 • برای بقیه‌ کوین‌ها (ارزهای دیجیتال) می‌توانید به همین روش، کیف پول جدید ایجاد کنید.
 • آدرس‌های مربوط به بیت‌کوین و تتر را به افرادی که می‌خواهند برای شما واریزی انجام دهند، بدهید. (و یا برای اینکه از کیف پول سایت دیگری به کیف پول جدید خود ارزی را منتقل کنید، استفاده کنید.)
 • دقت کنید، نیاز نیست شخص مقابل برای دریافت یا پرداخت ارز دیجیتال با شما حتما در سایت نوبیتکس عضو باشد. او هر کیف پولی در هرجای دنیا داشته باشد می‌تواند این ارزها را با شما نقل و انتقال کند.

چگونه بیت کوین بخریم

حالا بیایید ببینیم که چگونه بیت کوین بخریم و بفروشیم؟

شما می‌توانید در این سیستم به راحتی و با قیمت مناسبِ بازار، بیت‌کوین و یا ارزهای دیجیتال دیگری را بخرید.

گام اول) شارژ حساب ریالی

 • برای این‌کار به منوی کیف‌های من بروید.
 • مقابل ریال، گزینه سبز رنگ واریز را انتخاب کنید.
 • یک کارت بانکی که قبلا ثبت کرده‌اید را انتخاب کنید.
 • مبلغ واریزی را به تومان وارد کنید.
 • دکمه انتقال به درگاه پرداخت را بزنید.
 • به بانک متصل می‌شود. مانند یک خرید اینترنتی، این مرحله را تکمیل کنید.

توجه: دقت کنید در سطح یک شما می‌توانید روزانه حداکثر ۵۰۰ هزار تومان حساب خود را شارژ کنید. اگر بخواهید بیش از این مقدار در روز حساب خود را شارژ کنید، باید حساب خود را به سطح دو ارتقاء دهید. برای اینکار، روی دکمه بالا سمت چپ سایت تایید شده سطح یک کلیک کنید و با ارائه سلفی به همراه کارت ملی و ثبت تلفن ثابت و...، امکانات حساب خود را ارتقا دهید.

گام دوم) نحوه خرید بیت کوین در ایران

 • چگونه بیت کوین بخریم. ابتدا در سمت راست صفحه، منوی بازارهای اصلی را انتخاب کنید.
 • گزینه بیت‌کوین/ریال را انتخاب کنید.
 • صفحه را کمی به پایین اسکرول کنید، تصویر زیر را می‌بینید:
خرید و فروش بیت کوین
 • همانند معاملات بورس، می‌توانید نسبت به جدول عرضه/تقاضا، خودتان قیمت مورد نظر را انتخاب کنید. اگر عجله دارید، دکمه انتخاب مقابل پایین‌ترین پیشنهاد فروش را انتخاب کنید تا قیمت پیشنهادی بابت خرید هر بیت‌کوین در فیلد مربوطه درج شود. (و یا خودتان مبلغ مورد نظر را بنویسید و البته باید صبوری کنید تا شاید قیمت بازار به قیمت پیشنهادی شما برسد و معامله انجام شود)
 • در قسمت مقدار(btc) مبلغ مورد نظر خود را برای خرید بیت کوین بنویسید. (و یا دکمه انتخاب مقابل گزینه موجودی را بزنید، تا سیستم خودکار تمام مانده حساب شما را در نظر بگیرد)
 • در نهایت دکمه خرید را فشار دهید.
 • تبریک! شما نحوه خرید بیت کوین در ایران را یاد گرفتید و اگر در بخش کیف‌های من کیف پول بیت‌کوین خود را مشاهده کنید، به آن دسترسی خواهید داشت.

فروش بیت کوین و تبدیل آن به ریال

آموزش نحوه خرید بیت کوین در ایران به تنهایی کافی نیست. ما باید یاد بگیریم فروش بیت کوین چگونه است.

شما می‌توانید، هر زمان که دوست داشتید، فروش بیت کوین یا ارزهای دیجیتال دیگر مثل تتر، اتریوم و... را به ریال تبدیل کنید. و سپس در صورت تمایل، مانده حساب ریالی خود را به حساب بانکی خود منتقل کنید. (دقیقا ماننده فروش سهام در بورس که پس از درخواست، موجودی ریالی به حساب بانکی شما واریز می‌شود، پس از فروش بیت کوین و درخواست وجه، همان اتفاق رخ می‌دهد.)

فرض کنید، در کیف پول بیت‌کوین خود، مقداری بیت‌کوین دارید. برای نقد کردن و دریافت آن در حساب بانکی‌تان باید مراحل زیر را انجام دهید:

 • از منوی سمت راست، گزینه بازارهای اصلی و سپس گزینه بیت‌کوین/ریال را انتخاب کنید.
 • صفحه را کمی به پایین اسکرول کنید. تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد:
خرید و فروش بیت کوین
 • همانند بورس، می‌توانید قیمت را تعیین کنید، اما مثلا اگر بخواهید چانه بزنید (بیت‌کوین را بالاتر از آخرین نرخی که معامله شده است بفروشید)، باید کمی صبوری کنید تا شاید بتوانید با قیمت مورد نظرتان بیت‌کوین را بفروشید. در غیر این‌صورت می‌توانید روی دکمه انتخاب در مطابق تصویر بالا کلیک کنید و آن را فورا به فروش برسانید.
 • همچنین باید مقدار بیت‌کوین (BTC) مورد نظر خود را مشخص کنید. اگر می‌خواهید همه‌ موجودی خود را به ریال تبدیل کنید، همانند تصویر بالا، می‌توانید دکمه انتخاب مقابل موجودی را انتخاب کنید، تا به صورت خودکار تمام موجودی را در فیلد مربوطه درج کنید.
 • سپس دکمه قرمز رنگ فروش را بزنید.
 • اکنون مبلغ فروش بیت کوین، وارد کیف پول ریالی شما شد و معامله کامل شد.
 • تبدیل ارزهای دیجیتال دیگر (مانند تتر، اتریوم و...) دقیقا مشابه به همین روش است.

دریافت موجودی ریالی (واریز به حساب بانکی شما)

 • به بخش کیف‌های من بروید.
 • در مقابل گزینه ریال گزینه برداشت را انتخاب کنید.
 • مبلغ برداشت را به تومان وارد کنید. (و یا دکمه سبز رنگ انتخاب را بزنید تا تمام موجودی لحاظ شود)
 • شماره حساب مقصد را انتخاب کنید.
 • دکمه ایجاد درخواست برداشت را بزنید.
 • تمام شد! طی ۱ ساعت یا حداکثر ۱ روز کاری (بسته به زمان ثبت درخواست)، مبلغ درخواستی شما به حساب بانکی شما واریز خواهد شد.
خرید و فروش بیت کوین

خرید و فروش بیت کوین برای ایرانی‌ها هم ممکن است.

خرید و فروش بیت کوین - آموزش حرفه‌ای ارزهای دیجیتال

من قبلا یک دوره‌ آموزشی با عنوان بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال تدوین کرده‌ام که در آن مقدمات ارزهای دیجیتال را آموزش داده‌ام. این دوره قرار است در مهر سال ۹۹ به‌روز شود و دانشجویانی که این دوره را به صورت دوره‌ی آنلاین تهیه کرده باشند، این به‌روزرسانی را دریافت خواهند کرد.

نظرات ارزشمند شما

همواره نظرات شما انرژی‌بخش‌ترین بخش آموزش برای من بوده است. بنابراین لطفا نظرات خود را درباره مقاله آموزش خرید و فروش بیت کوین در ایران، در انتهای همین صفحه، برای من بنویسید.

همچنین اگر راهکارهای مطمئن و امن دیگری برای خرید و فروش بیت کوین و ارزهای دیجیتال توسط ریال دارید و یا سایت‌های معتبری را در این رابطه می‌شناسید، در قسمت نظرات، تجربیات خود را با من و دیگر خوانندگان به اشتراک بگذارید.

می‌توانید ویدیوهای بیشتری از تالاربورس را در آپارات (شبکه اشتراک ویدیو) و همچنین کانال یوتیوب تالاربورس مشاهده کنید.

حامد ثقفی

درباره نویسنده مقاله :

برای زنده بودن باید تا آخرین روز زندگی یادگیری را دنبال کرد و از لحظات زندگی استفاده کرد.

اشتراک
اطلاع از
guest
269 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
سحر
سحر
5 ماه پیش

سلام،چطور میشه اعتبار خرید؟؟؟
منظورم اعتبار برای خرید ارز دیجیتال بیش از موجودی؟؟؟

Last edited 5 ماه پیش by سحر
پویا بهایی‌پور
پویا بهایی‌پور
ویرایشگر
پاسخ دادن به  سحر
5 ماه پیش

برای اینکار باید ابتدا در صرافی که از معاملات مارجین پشتیبانی میکند، حساب مارجین باز کنید (مثل بایننس). لازم به ذکر اس که هیچکدام از صرافی های ایرانی این نوع معاملات رو ساپورت نمیکنند.

سامان جعفری
سامان جعفری
5 ماه پیش

سلام استاد خواستم ببینم مثلا من توسایتی که معرفی کردین ثبت کردم کیف پولی که اونجا درس میکنم مطمینه؟من میخوام به مقدار زیاد ارز دیجیتال بخرم براهمون میترسم کیف پولی که درس میکنم مطمین نباشه یا پولمو بخوره.من شنیدم یه دستگاهم هست برانگه داری بیت کوین لطفا درمورد اونم توضیح بدین ممنون میشم اون چجوری

پویا بهایی‌پور
پویا بهایی‌پور
ویرایشگر
پاسخ دادن به  سامان جعفری
5 ماه پیش

سلام سایت هایی که معرفی شده اکسچنج هستن. اکسچنج ها همانطورکه از نامشان پیداست، تنها محل مبادله (خرید و فروش) ارزهای دیجیتال هستند. از این صرافی ها نباید به عنوان محلی برای نگهداری ارزهای دیجیتال استفاده کرد. اینکار دقیقا مشابه این هست که پولتان را در اختیار شخص دیگری قرار میدهید.

شهناز سجادی فر
شهناز سجادی فر
5 ماه پیش

سام آقای ثقفی ممنون از توضیحات روشنتون.
به هر مطلبی غیر از مطالب شما گوش میدم یا مطالعه می کنم علاقمند نمیشم .فقط جملات و کلمات شما ست که دارم یواش یواش به طرف ارز ها هم گرایش پیدا می کنم .

پویا بهایی‌پور
پویا بهایی‌پور
ویرایشگر
پاسخ دادن به  شهناز سجادی فر
5 ماه پیش

سپاس از شما
لطفا مطمئن باشید که اگر سوالی برایتان پیش آمده، حتما آن را از ما میپرسید

Trader
Trader
5 ماه پیش

سلام
میخواستم بپرسم اگر در حساب binance ام دزدی بشه میتونم تو پلیس فتا پیگیری کنم و همینطور اگه کارگذاری های فارکس پولم و ندن؟

Last edited 5 ماه پیش by Trader
پویا بهایی‌پور
پویا بهایی‌پور
ویرایشگر
پاسخ دادن به  Trader
5 ماه پیش

سلام از حساب بایننس هک شود و پولهای شما به سرقت برود، شرکت بایننس باید پاسخگو باشد. اما به دلیل تحریم های بین المللی امکان پیگیری برای ایرانیان وجود ندارد. اما در فارکس امکان هک شدن حساب وجود ندارد. زیرا شما پول را به صورت نقدی در حساب بروکر واریز میکنید و اگر کسی بخواهد پول شما را به سرقت ببرد، باید حساب بانکی کارگزاری را هک کند که احتمال وقوع چنین حالتی بسیار کم است. درواقع موجودی حساب شما در سایت کارگزاری فارکس به شکل عدد به شما نمایش داده میشود. اما برای اینکه مطمئن باشید که کارگزاری پول… ادامه مطلب »

پرویز
پرویز
6 ماه پیش

سلام
کیف پول داخل همین صرافی ها هست یا رو بلاک چین قرار داره؟

پویا بهایی‌پور
پویا بهایی‌پور
ویرایشگر
پاسخ دادن به  پرویز
5 ماه پیش

سلام
متاسفانه سوالتان واضح نیست. منظورتان کدام صرافی هست. لطفا سوالتان را کامل تر بیان کنید تا بتوانم به آن پاسخ بدهیم

محمد
محمد
6 ماه پیش

سلام اقای ثقفی نظرتون در باره دستگاه انت ماینر چی هست خوبه خریداری کنم یانه

Last edited 6 ماه پیش by محمد
پویا بهایی‌پور
پویا بهایی‌پور
ویرایشگر
پاسخ دادن به  محمد
5 ماه پیش

خرید دستگاه ماینینگ و کلا استخراج هم یکی از راههای کسب درآمد از بازار ارزهای دیجیتال هست. اما اینکار هم مثل بقیه کارها نیاز به تخصص و اطلاعات کافی برای شروع به کار در این زمینه دارد. پیشنهاد میکنم ابتدا مقاله ماینینگ رو مطالعه بفرمایید و قبل از شروع حتما با متخصصین این حوزه مشورت کنید.

https://talarebourse.com/mining-and-profitability/

بهرام تاراسی
بهرام تاراسی
6 ماه پیش

سپاس

ایدین
ایدین
6 ماه پیش

سلام بچها زدم لینکی که زیره خیلی جالب راحت خودت بدون هزینه استخراج میکنی فقط باید نصبش کنی تمام بعد روشن میکنی باز منم میزارم حتما انجام بدید تضمینی

پویا بهایی‌پور
پویا بهایی‌پور
ویرایشگر
پاسخ دادن به  ایدین
5 ماه پیش

کریپتوتب و یا سایر سایتهای مشابه به جهت ماینینگ بیتکوین و وعده سود از ماینینگ، تنها روشی برای کلاهبرداری از افراد کم تجربه در این بازار طراحی شدن. به هیچ عنوان نباید در این سایتها ثبت نام کنید یا پول واریز کنید. حتی نباید اپلیکشن آنها را در گوشی موبایتان نصب کنید!!!
لطفا به سایر دوستان خود هم اطلاع رسانی کنید.

مهسا
مهسا
6 ماه پیش

بیتکوین خودتو استخراج کن رایگان بدون هزینه با گوشی و لپ تاپ لینک با کلیک روی لینک زیر

پویا بهایی‌پور
پویا بهایی‌پور
ویرایشگر
پاسخ دادن به  مهسا
5 ماه پیش

کریپتوتب و یا سایر سایتهای مشابه به جهت ماینینگ بیتکوین و وعده سود از ماینینگ، تنها روشی برای کلاهبرداری از افراد کم تجربه در این بازار طراحی شدن. به هیچ عنوان نباید در این سایتها ثبت نام کنید یا پول واریز کنید. حتی نباید اپلیکشن آنها را در گوشی موبایتان نصب کنید!!!
لطفا به سایر دوستان خود هم اطلاع رسانی کنید.

حسن موسوی
حسن موسوی
6 ماه پیش

در نوبیتکس میشه ارز هایی غیر از بیت کوین خرید مثل تتر یا لایت کوین و … ؟

پویا بهایی‌پور
پویا بهایی‌پور
ویرایشگر
پاسخ دادن به  حسن موسوی
6 ماه پیش

سلام بله نوبیتکس تعدادی ارزدیجیتال دیگر نیز به پلتفرم خرید و فروش خود اضافه کرده است که میتوانید آن ها را نیز خرید و فروش کنید

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

مقالات پیشنهادی


سهام تدافعی یا دفاعی (Defensive Stock) چیست؟ آیا با ویژگی‌های سهام تدافعی در بازار بورس

ادامه مطلب

اقتصاد رفتاری چیست؟ دانش اقتصاد رفتاری به چه موضوعاتی می‌پردازد؟ چرا علم اقتصاد رفتاری وجود دارد؟

ادامه مطلب

سهام ریالی چیست؟ در چه مواقعی سرمایه گذاری بر روی این سهام منطقی است؟در مقالات

ادامه مطلب

تتر (Tether) یا همان دلار دیجیتالی، با نماد USDT یکی از استیبل کوین‌های مورد علاقه

ادامه مطلب

شاخص S&P 500 مخفف عبارت Standard & Poor’s 500 است. شاخص S&P 500 بر اساس

ادامه مطلب

عرضه اولیه این هفته عرضه اولیه این هفته و امروز به‌همراه لیست کامل شرکت‌های جدید که

ادامه مطلب

دوره‌های حرفه‌ای آموزش سرمایه‌گذاری در بورس را آغاز کنید...

269
0
شما هم نظر بدهیدx
()
x