صرافی CoinTiger

1400/10/06

صرافی CoinTiger،آموزش صرافی کوین تایگر 2021

معرفی صرافی CoinTiger

صرافی CoinTiger یک صرافی ارزهای دیجیتال است که توسط SINGAPORE TAI-E CYBER-TECH PTE تاسیس شده‌ است. این پلتفرم تجارت (صرافی کوین‌‌تایگر) چندین ارز مانند BTC،ETH، LTC، EOS و غیره را فراهم می‌کند. صرافی CoinTiger بیش از 300 جفت ارز را در دسترس معامله‌گران قرار داده است. صرافی کوین‌‌تایگر، یک صرافی جوان اما پویا است که فرصت‌های زیادی را برای معامله‌گران مبتدی و باتجربه فراهم می‌کند.

تاریخچه صرافی CoinTiger

صرافی کوین‌‌تایگر، این پلت‌فرم متمرکز در سال 2017 راه‌اندازی شد و در سنگاپور مستقر است. طبق وب‌سایت این صرافی ارز دیجیتال، خدمات برداشت نقدی CNY/USD و خدمات چند زبانه به مشتریان ارائه می‌دهد که به‌صورت 24 ساعته و 7 روزه در دسترس است. صرافی CoinTiger همچنین قصد دارد با تأییدهای متعدد از کاربر هنگام ورود، یک بستر امن ارائه دهد. این صرافی ادعا می‌کند که با چندین نهاد امنیتی همکاری می‌کند. گزارش شده است که 50 درصد از سود خالص سالانه سال مالی 2018 خود را به نسبت هر (100 BitCNY معادل TCHs: 0.554) در مارس 2019 به دارندگان TCH اختصاص داده است.

 • نکته:لطفا برای امنیت بیشتر جهت ورود از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

 از زمان راه‌اندازی آن در نوامبر 2017، CoinTiger روی پلت‌فرم خود آپدیت شده و اکنون دارای یک اکوسیستم شامل وب، iOS، برنامه‌های Android و خدمات مبادله (به‌عنوان مثال تجارت ارزهای رمزپایه، Ticker Capital، آزمایشگاه‌ها، برنامه رای‌گیری پروژه IEO) است. در اواسط سال 2019، تعداد کاربران صرافی کوین‌تایگر بیش از 2 میلیون نفر در 100 کشور از قاره‌های، آسیا، آمریکای شمالی، آفریقا و اروپا بوده است.

فرانک لینگ

مالک یا بنیان‌گذار صرافی CoinTiger

صرافی CoinTiger در حال حاضر متعلق به مدیرعامل فرانک لینگ است. تیم پشتیبانی صرافی CoinTiger متشکل از برنامه‌نویسان و مهندسان سنگاپور، کره جنوبی و چین است.

ارز بومی

ارز بومی صرافی CoinTiger

(TigerCash (TCH توکن پلتفرمی است که توسط صرافی CoinTiger در بستر شبکه Ethereum صادر شده است. این کوین به‌طور رسمی در سال 2017 راه‌اندازی شد و مجموع عرضه آن 1.05 میلیارد و 672 میلیون بود. از زمان راه‌اندازی، 50 میلیون TCH از بازار ثانویه خریداری‌شده و سوزانده شده است. در حال حاضر، مجموع عرضه 1 میلیارد TCH وجود دارد. CoinTiger ادعا می‌کند که اولین صرافی ارز دیجیتال است که مکانیزم ارزش ویژه را با توکن بومی (TigerCash (TCH خود معرفی کرده است.

ویژگی‌ها صرافی کوین‌تایگر

 • آزمایشگاه‌های CoinTiger

CoinTiger Labs متعهد به ارائه پروژه‌های بلاک‌چین در طول چرخه عمر آن‌ها و کمک به پروژه‌های بلاک‌چین به‌صورت عمیق و طیف وسیعی از خدمات مانند مشاوره، برنامه‌ریزی استراتژیک، پشتیبانی از انطباق، طراحی مدل توکن، مشاوره مالی، مدیریت نقدینگی و بازاریابی و راهنمای عملیات است. کارآفرینان بلاک‌چین، با کمک به آن‌ها در ارائه ارزش و کاوش در آینده‌ای جدید از اقتصاد بلاک‌چین، رشد خواهند کرد. تاکنون، CoinTiger Labs پروژه‌های شناخته شده‌ای مانند TCT، BCG و MockingBot را در خود جای‌داده است.

BitShares
 • اکوسیستم BitShares

از زمان راه‌اندازی، CoinTiger متعهد به توسعه اکوسیستم BitShares است. از جمله، بازار BitCNY را راه‌اندازی کرده و به صندوق SPRING پیوسته است تا BitCNY و BTS را با نقدینگی بهتر تولید کند. CoinTiger از نظر حجم معاملات BitCNY به بزرگ‌ترین صرافی تبدیل شده است و به همین دلیل توسط بسیاری از کاربران جدید مورد استقبال قرار گرفته است.

 • صندوق تقویت‌کننده Unicorn

بودجه جمع آوری شده عمدتا برای شیوه‌های غربالگری و افزایش سرمایه‌گذاری پروژه‌های باکیفیت بالا، از طریق بازار ثانویه در صرافی CoinTiger است. غربالگری پروژه‌های با کیفیت بالا بر اساس نقدینگی بازار، پویایی جامعه، پیشرفت‌های فنی عمده و توسعه اکوسیستم تجاری و غیره است.صندوق تقویت کننده یونیکورن با مفهوم سرمایه‌گذاری ارزش طرح معرفی شده توسط Ticker Capital و CoinTiger با هدف حفظ طولانی مدت پروژه‌های با کیفیت بالا برای دستیابی به رشد بلند مدت، نه برای سود کوتاه مدت. در طول دوره قفل کردن، نسبت نگهداری بین 15 تا 85 درصد و مقدار هر دارایی از 10 درصد مقیاس کل تجاوز نمی‌کند. در حالی که تلاش می‌شود خطرات سرمایه‌گذاری را به حداقل برساند، طرح تقویت کننده یونیکورن با هدف افزایش نقدینگی دارایی‌های بلاک‌چین با کیفیت بالا و حمایت از توسعه بلندمدت صنعت بلاک‌چین، از طریق سرمایه‌گذاری استراتژیک در پروژه‌های احتمالی بلاک‌چین یونیکورن در بازار ثانویه انجام می‌شود.

 • درآمد ثابت CoinTiger

با استفاده از این ویژگی می‌توانید از سرمایه خود سود دریافت کنید. شما فقط باید از “حساب سرمایه‌گذاری” خود در CoinTiger پول منتقل کنید. پس از اتمام کار، سود از قبل تعیین‌شده برای وجوه واریز شده به شما پرداخت می‌شود. بااین‌حال توجه داشته باشید که وجوه به مدت 30 روز “قفل‌شده” می‌شود. بنابراین، شما نمی‌توانید وجوه را قبل از پایان مدت تعیین‌شده برداشت کنید. بنابراین اساساً مانند ایجاد سپرده ثابت است. در حال حاضر، تنها سرمایه‌گذاری USDT و BTC پذیرفته می‌شود. سود سالانه 4% برای BTC و 5% در USDT ارائه می‌شود. همچنین حداقل محدودیت وجود دارد، سپرده‌های BTC باید حداقل 0.01 باشد، درحالی‌که سپرده USDT باید 100 دلار باشد.

مزایا و معایب
 • نکته:لطفا برای امنیت بیشتر جهت ورود از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.
 • مزایا صرافی کوین‌‌تایگر

  • پشتیبانی بیش از 150 ارز
  • خدمات برداشت نقدی CNY و USD
  • خرید فوری با فیات را پشتیبانی میکند با ( (KYC
  • از معاملات اسپات و قرارداد آتی ETF پشتیبانی میکنید.
  • پشتیبانی از سرمایه‌گذاری BitCNY
  • امکانات کامل برای تریدینگ
  • امکان سرمایه‌گذاری مستقیم در پروژه‌های بلاک‌چین با پرداخت سود روزانه
  • کارمزد این پلتفرم کم است هر برداشت از روی هر بیت‌کوین (0.0005
  • برداشت روزانه تا 2 بیت‌کوین بدون احراز هویت (KYC)
  • معاملات فیوچرز با اهرم X120

  معایب صرافی CoinTiger

  • اطلاعات محدود در مورد آن‌ها
  • ناتوان بودن در روش پرداخت برای ارز‌های فیات
  • اهرمی برای معامله توکن ارائه نمی‌شود
  • شفاف نبودن با کاربران (واریز، برداشت، معاملات)
  امنیت در صرافی CoinTiger

  امنیت در صرافی CoinTiger

  نگرانی بزرگ هم برای سرمایه‌گذاران و هم برای مبادلات ارزهای دیجیتال هک‌های گسترده و حملات سایبری است که به یک تهدید در صنعت رمزنگاری تبدیل شده است. این حملات باعث شده است، بسیاری از سرمایه‌گذاران دارایی‌های که به‌سختی به‌ دست آمده و اطلاعات حساس شخصی خود را از دست بدهند. صرافی CoinTiger از پروتکل‌های امنیتی پیچیده و سیستم‌های توسعه‌یافته داخلی برای ایمن‌سازی تراکنش‌ها استفاده می‌کند. همچنین امنیت قرارداد و کیف پول هوشمند را با همکاری آزمایشگاه امنیتی جان ویک که یک آژانس امنیتی شناخته شده در این صنعت است، ارائه می‌دهد.

  صرافی کوین‌تایگر تلاش می‌کند تا امنیت داده‌ها، برنامه‌ها و سایر جنبه‌ها را برای اطمینان از در امان بودن دارایی برای کاربران خود فراهم کند. این پلتفرم توسط هیچ شخص ثالث خدمات یا مرجع مالی بیمه نمی‌شود. علاوه بر این، سیستم امنیتی کوین‌تایگر دارای احراز هویت دو‌عاملی، فناوری SSL و Fund password است. این شرکت شرکای متعددی برای ارائه حسابرسی هوشمند و امنیت شبکه مانند Chaitin Tech، SECBIT، KNOWNSEC.COM، Lianan.org دارد تا امنیت بستر مبادلات را تقویت کند. قابلیت «رمز عبور صندوق» در صرافی این اقدام امنیتی را هنگام برداشت غیرمجاز وجه از حساب تجاری CoinTiger محافظت می‌کند حتی اگر رمز عبور مشتری و تأیید 2 مرحله‌ای به خطر بیفتد، رمز عبور صندوق قبل از پردازش هرگونه برداشت، مورد نیاز است.

  آموزش ثبت‌نام در صرافی کوین‌تایگر

  در این قسمت می‌توانید مراحل ثبت‌نام در صرافی CoinTiger را مشاهده کنید.

  • نکته:لطفا برای امنیت بیشتر جهت ورود از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.
  1. فعال‌سازی VPN یا VPS (برای کاربران ایرانی و کشور‌های محدود شده از جانب صرافی )
  2. وارد سایت صرافی CoinTiger شوید. (cointiger.com)
  انتخاب گزینه Register

  3. با انتخاب گزینه Register وارد صفحه مربوط به ثبت‌نام شوید.

  • آدرس ایمیل خود را وارد کنید
  • رمز شخصی (پسورد) را انتخاب کنید
  • کد معرف در صورت وجود (تکمیل این قسمت اختیاری است)
  • انتخاب گزینه Next
  • وارد کردن کد تایید ارسال شده به ایمیل انتخاب شده
  ساخت حساب کاربری

  4. در ادامه می‌توانید با مراجعه به قسمت Security (امنیت)، با فعال‌سازی گزینه‌های، تایید پیامکی، تایید دو‌ مرحله‌ای گوگل (2FA) برای ورود و برداشت و گزینه‌های دیگر سطح حفاظتی حساب کاربری خود را افزایش دهید.

   تایید دو‌ مرحله‌ای گوگل (2FA)

  5. برای مشاهده میزان دارایی خود در صرافی کوین‌تایگر می‌توانید مسیر زیر را دنبال کنید:

  1.  سربرگ Funds را انتخاب کنید
  2. انتخاب گزینه Fiat Account
  3. در کادر شماره 3 می‌توانید دارایی‌های خود را مشاهده کنید
  مشاهده میزان دارایی

  6. برای واریز به حساب کاربری خود، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1.  سربرگ Funds را انتخاب کنید
  2. انتخاب گزینه Deposit
  3. انتخاب ارز مورد نظر
  4. دریافت آدرس و انتخاب شبکه مورد نظر برای انتقال (برخی ارز‌ها دارای آدرس تگ یا ممو است)
  واریز به حساب کاربری خود

  7. برای برداشت از حساب کاربری خود، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1.  سربرگ Funds را انتخاب کنید
  2. انتخاب گزینه Withdraw
  3. انتخاب ارز موردنظر
  4. ثبت آدرس، مقدار مورد نظر و انتخاب شبکه مورد نظر برای انتقال (برخی ارز‌ها دارای آدرس تگ یا ممو است)
  صرافی CoinTiger
  صرافی کوین‌تایگر

  نحوه پشتیبانی صرافیCoinTiger

  صرافی CoinTiger پشتیبانی چشمگیری را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. پلت‌فرم مبادله یک کمک سریع، قابل‌اعتماد و کافی از طریق چندین کانال پشتیبانی مانند ایمیل، تماس تلفنی، کانال‌های اجتماعی و ویژگی چت زنده 24 ساعته در دسترس است. پلت‌فرم مبادله پشتیبانی خود را به 5 زبان مختلف ارائه می‌دهد تا همه اشکال موانع زبانی را از بین ببرد و کمک سریع به مشتریان خود در سراسر جهان را تسهیل کند. گزارش شده است که این پلت‌فرم به کاربران از انگلستان، سنگاپور، استرالیا، هنگ‌کنگ و کانادا خدمات مبادله رمزنگاری فیات ارائه کرده است. آن‌ها توانستند با استفاده از این پلت‌فرم از حساب‌های بانکی محلی خود به دلار آمریکا پول نقد دریافت کنند. CoinTiger برنامه‌های وابسته را ارائه نمی‌دهد. شما می‌توانید سایر کاربران را به صرافی دعوت کنید، اما هیچ پاداشی برای تلاش خود دریافت نخواهید کرد. پاداش‌ها تنها با شرکت در تبلیغات یا تبدیل شدن به شوالیه CoinTiger به دست می‌آیند. درخواست شوالیه به‌صورت جداگانه ارائه می‌شود، برای تایید آن لازم است مهارت‌های خاصی در زمینه‌های فنی داشته باشید و شرکت را به خود علاقمند کنید. جزئیات بیشتر در مورد شوالیه (Knightage) را می‌توانید در قسمت مربوطه در وب‌سایت رسمی این صرافی مشاهده کنید.

  قوانین استفاده برای کاربران ایرانی

  صرافی کوین تایگر برای ایرانیان (قوانین استفاده)

  در حال حاضر صرافی CoinTiger برای استفاده کاربران ایرانی و شرایط استفاده از آن هیچ اشاره‌ای در قوانین خود مبنی بر تحریم ایران را ندارد. به همین دلیل حجم زیادی از کاربران ایرانی در این صرافی مشغول به سرمایه‌گذاری هستند که متأسفانه با مشکلاتی هم مواجه شده‌اند.

  نکته پایانی درباره صرافی کوین‌تایگر

  برای سرمایه‌گذاران جدیدی که به دنبال دستیابی به موفقیت مالی در بازار ارز‌های دیجیتال هستند، نیاز به انتخاب یک صرافی ارزدیجیتال مناسب،اجتناب‌ناپذیر است. به‌این دلیل است که پلت‌فرم مبادله انتخابی شما اساساً میزان موفقیت مالی شما در بازارهای مالی را تعیین می‌کند. صرافی‌های مختلف دیدگاه‌های تجاری متفاوتی دارند. شما باید خودتان تعیین کنید که کدام صرافی مناسب شماست. با نگاهی به آینده، صرافیCoinTiger مصمم است از ارزش‌های مبتنی بر نوآوری خود استفاده کند، همچنین منابع کارآمد و قابل‌اعتماد خود را برای الگوبرداری از یک پایگاه سرمایه‌گذاری که شعار آن “سرمایه‌گذاری برای آینده” را تکمیل می‌کند، به کار گیرد.

  مطالب گفته‌شده در این مقاله به هیچ عنوان مبنی بر انتخاب یا عدم انتخاب شما برای استفاده از صرافیCoinTiger نیست و صرفا جنبه آموزشی دارد.

  می‌توانید ویدیوهای بیشتری از تالاربورس را در آپارات (شبکه اشتراک ویدیو) و همچنین کانال یوتیوب تالاربورس مشاهده کنید.

  با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنید!

  نام صرافی

  موقعیت

  لینک ثبت نام

  صرافی کوکوین

  کوکوین

  بین المللی

  صرافی کوینکس

  کوینکس

  بین المللی

  صرافی نوبیتکس

  نوبیتکس

  ایران

  صرافی تبدیل

  تبدیل

  ایران

  4.9/5 - (29 امتیاز)
   # 
  محمد مهدی خسرو زاده

  درباره نویسنده مقاله :

  فارغ التحصیل رشته کامپیوتر و علاقه‌مند به تکنولوژی، بازار‌های مالی جهانی و عاشق دنیای زیبای ارز‌های دیجیتال

  اشتراک
  اطلاع از
  guest
  13 دیدگاه
  Inline Feedbacks
  مشاهده همه دیدگاه ها
  ناشناس
  ناشناس
  29 روز پیش

  باسلام
  چطور باید به صرافی کوین تایگر پول واریز کرد؟

  محمد گودرزی
  محمد گودرزی(@moh-good1379gmail-com)
  ویرایشگر
  پاسخ دادن به  ناشناس
  19 روز پیش

  سلام دوست عزیز. از قسمت Funde گزینه Deposit رو بزنید و آدرس ارزی که می‌خواهید به صرافی واریز کنید را کپی کنید. به کمک آدرس، می‌توانید واریز خود را انجام دهید. در مقاله به این قسمت اشاره شده است.

  ناشناس
  ناشناس
  1 ماه پیش

  سلام.خسته نباشید.میشه بیشتر در مورد نحوه خرید . فروش را بگید.به صورت فیلم

  محمد گودرزی
  محمد گودرزی(@moh-good1379gmail-com)
  ویرایشگر
  پاسخ دادن به  ناشناس
  1 ماه پیش

  سلام دوست عزیز. نحوه خرید و فروش در اکثر صرافی‌ها، مشابه هم دیگه هستن. می‌تونید آموزش خرید و فروش در یک صرافی دیگه رو توی گوکل سرچ کنید و بعد از یادگیری، خرید و فروش خودتون رو در صرافی کوین‌تایگر شروع کنید.

  ناشناس
  ناشناس
  1 ماه پیش

  سلام خسته نباشید میشه در مورد نحوه خرید و فروش به صورت فیلم بیشتر توضیح دهید…

  محمد گودرزی
  محمد گودرزی(@moh-good1379gmail-com)
  ویرایشگر
  پاسخ دادن به  ناشناس
  8 روز پیش

  سلام دوست عزیز اگه فرصتی شد حتما ویدیوهم اضافه می‌کنیم.

  ناشناس
  ناشناس
  1 ماه پیش

  سلام. خسته نباشید. میشه بیشتر در مورد نحوه خرید و فروش توضیح دهید . که به صورت فیلم باشه… ممنون از راهنماییتون

  فائزه حیدری
  فائزه حیدری(@heydarifaeze94)
  ویرایشگر
  پاسخ دادن به  ناشناس
  19 روز پیش

  سلام، در آپدیت های بعدی حتما این کار رو انجام میدیم

  ناشناس
  ناشناس
  1 ماه پیش

  عالی🌹🌹

  حامد
  حامد
  1 ماه پیش

  با خوندن این مقاله درک بهتری نسبت به این صرافی پیدا کردم و علاقه مند شدم.ممنون از شما بابت اطلاعات جامع که میدید

  محمد گودرزی
  محمد گودرزی(@moh-good1379gmail-com)
  ویرایشگر
  پاسخ دادن به  حامد
  1 ماه پیش

  سلام دوست عزیز، خوشحالم که تونستم باعث افزایش دانش شما بشم

  ODIN
  ODIN
  1 ماه پیش

  عالی بود 👌💪👊

  ناشناس
  ناشناس
  1 ماه پیش

  بسیار عالی ممنون🙏

  {"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

  مقالات پیشنهادی